piątek, 28 lutego 2014

Australijskie skarby

MODELKI
Wielka etniczna różnorodność sprawia ,że w Australii nie istnieje jeden określony "typ". Za to aurę, jaką emanują australijskie modelki da się określić jednoznacznie- życiowy luz i pozytywne nastawienie.
A oto kilka australijskich perełek:
1.GABBY DOVER
Debiutantka, która dopiero stoi na progu wielkiej kariery. Podczas londyńskiego Tygodnia Mody zamykała pokaz Christophera Kane'a." Gabby to dziewczyna, której nie sposób nie lubić" mówi jej londyńska bookerka, Sissy Best. Jej fanami są także Missoni (chodziła dla nich podczas mediolańskiego Tygodnia Mody ) oraz jej rodaczka, australijska fotografka Vanessa Jackman : "Kocham jej look boho z lat '70 "

 2.JULIA NOBIS
Alexander McQueen - odhaczony, Louis Vouitton - odhaczony, Chanel - odhaczony. Czy można wymienić choćby jeden prestiżowy pokaz wiosna/lato 2014, w którym Julia nie brała udziału? 21 -letnia modelka z Sydney przeszła po ponad 50 wybiegach we wszystkich liczących się stolicach mody. Modelka ma prześliczne,długie nogi potrafi zmienić się w mgnieniu oka z wyluzowanej skaterki w wyrafinowaną księżniczkę haute couture.
 
3.JESSICA GOMES
Pojawiła się 6 lat z rzędu w Swimsuit Issue - słynnym dodatku do magazynu Sports Illustrated. Ponad to na swoim koncie ma sesje do australijskiego Vogue , Teen Vogue i Glamour (australijskim i amerykańskim). Wychowywana w Perth piękność  posiada chińskie i portugalskie korzenie,jest najjaśniej błyszczącą gwiazdą na australijskiej scenie modelingu.

4.SAMANTHA HARRIS
Piękność o intrygujących rysach i pełnych, niezwykle zmysłowych ustach jest prawdziwą ,lokalną gwiazdą. Zdążyła już się pojawić na okładce australijskiego Vogue, zostać ulubienicą australijskiego Mercedes- Benz Fashion Week i ambasadorką ekskluzywnej galerii handlowej David Jones, wraz z Megan Gale i Jesicą Gomes.Dzięki długim nogom, przenikliwemu spojrzeniu i wydatnym ustom jej aparycja jest równie seksowna co słodka.

5.BABMI NORTHWOOD-BLYTH
Znakiem rozpoznawczym Bambi są gęste brwi (pod tym względem przebija nawet Carę Delevingne ). Urodzona w Melbourne seksowna australijka,chłopczyca szybko stała się ulubienicą świata mody.Swoją karierę rozpoczęła w 2010 roku na wybiegu Belenciagi, a obecnie regularnie pojawia się w sesjach dla Purple Fashion, Miss Vogue i V Magazine . Ma niewyczerpaną energię i niepokorny styl balansujący na granicy szyku i chaosu.Ostatnio wypuściła swoją własną minikolekcję B.BAM.

6.CATHERINE McNEIL
Po dwuletniej przerwie w karierze (lata 2009-11),McNeil powróciła w wielkim stylu ,szturmem podbijając wybiegi i okładki prestiżowych magazynów.Dzięki modnej fryzurze typu bob,charyzmatycznej pewności siebie na wybiegu i imponującej prezencji,nie tylko wzięła udział w znacznych kampaniach Prady ,Donny Karan i Giorgio Armani Beauty ,ale także zdominowała międzynarodowe Tygodnie Mody.
 
No i proszę udało mi się dopiero dzisiaj coś dodać. Przepraszam,że tak długo czekaliście z racji ,że już jutro sobota podejrzewam,iż na pewno znajdę trochę czasu na kolejny jakiś treściwszy wpis,a tymczasem;
DOBRANOC *.*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz