czwartek, 26 grudnia 2013

Święta,święta i po świętach ;p

Skoro święta się skończyły trzeba troszeczkę pouzupełniać to i o wo xD
A więc ....
Długo zastanawiałam się o czym napisać i postawiłam na drobny artykuł o fryzurach na tę zimę:

Propozycje na sezon zimowy 2013/14 są niezwykle ciekawe.Odnalazłam w nich dużo propozycji krótkich,dynamicznych i energetycznych fryzur (tak jak w pokazie Marca Jacobsa - dzikie i niepokorne formy) oraz zupełnie na przekór - prostych,graficznych fryzur o szlachetnej linii strzyżenia z pokazu Yoshji Yamamoto.

trendy we fryzurach jesień zima 2013/14 marc jacobs

Drobne loczki przypominające czepek pływacki,w ostrych,neonowych wręcz barwach na pokazie Givenchy - to dla mnie bardzo ciekawa awangardowa propozycja.Wśród długich włosów królują te,o aksamitnej miękkości i doskonałym połysku,starannie zaczesane do tyłu - z przedziałkiem po środku lub z boku ( Versace).

trendy we fryzurach jesień zima 2013/14 givenchy

Wysokie koki w stylu lat 50-tych , upięte z kucyka (Anna Sui) oraz ponadczasowe warkocze od Valentino to z kolei ukłon w stronę retro.
trendy z wybiegu jesień zima 2013/14 valentino

Futrzane fluo- czapy przypominające fryzury z kolekcji Chanel,czapki - rogatki , które proponuje dom mody Moschino , toczki,kaski oraz ozdoby do włosów w postaci koron i tiar (Dolce & Gabanna ), kapelusze z małym i wielkim rondem jak z kolekcji Fashion Week w Paryżu .
trendy we fryzurach jesień zima 2013 14 dolce&gabbana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz