piątek, 2 maja 2014

TREND #1

Dobry Wieczór wszystkim :)
Chciałam tylko oświadczyć,że w najbliższym czasie będą pojawiać się kolejno nowe posty ,w których wypisywane będą trendy na wiosnę/lato 2014. W tytule będzie zawarty numer trendy i wgl xD
Mam nadzieję,że Wam się to spodoba :)
A więc oto trend pierwszy:

   TREND:POWRÓT FRYZUR Z LAT 90.

                                                         

     1.KOSMICZNE KOCZKI

 


Modę na kosmiczne koczki-fryzurę,której genezy można doszukiwać się w anime i postaci księżniczki Lei-lansowały w latach 90. Gwen Stefani i Bjork. Pod koniec dekady,Bjork na okładnce albumu Homogenic nadal miała koczki,ale tym razem astronomicznych rozmiarów! Dwadzieścia lat później koczki wracają do łask za sprawą gwiazd takich jak Kylie Jenner i Rita Ora- efekt i tym razem jest nieziemski.

                                                       

     

                          2.BABY HAIR                                                  


Pamiętacie wystylizowane żelem baby hair J.Lo, Chilli z TLC i Lil' Kim? Moda na ułożone w loczki i przylizane do skroni włosy powraca, lansowana przez świetnie zapowiadającą się wokalistkę z Londynu FKA Twigs, a także przez Rihannę, specjalistkę od metamorfoz. Czas ponownie zaprzyjaźnić się z żelem- produktem do stylizacji włosów, który obecnie daje nam wręcz nieograniczone możliwości.
                                                        

                                                       3.WARKOCZYKI

 


Powrót mody na włosy splecione w cienkie warkoczyki zawdzięczamy gwiazdom R&B z lat 90. takim jak Alicia Keys, Brandy i Beyonce (z okresu kiedy była w zespole Destiny's Child). Obecnie fryzura jest popularna wsród nowego pokolenia utralentowanych wolkalistek. Jej fanką jest urodzona w Oakland raperka Gita.o której ostatnio zrobiło się głośno. Warkoczyki nie muszą jednak pokrywać całej głowy-jeden lub dwa rzędy pojawiły ię także na głowach gwiazd takich jak Cara Delevingne,Kristen Stewart i Ciara.
                                                                                                                                                   

                4.NA CHŁOPAKA  

 

Wymieniając modne fryzury z lat 90. nie sposób pominąć Winony Ryder i jej krótkiej fryzury na chłopaka. Niezależnie od tego,czy włosy aktorki sterczały jak ostre szpileczki (jak na okładne magazynu Rolling Stone z 1994r.) czy były utrzymane w artystycznym nieładzie , fryzurę pochwyciły obecnie zastępy młodych gwiazd filmowych ; Jennifer Lawrence, Ginnifer Goodwin, Anne Hathaway, Michelle Williams i Emma Watson.
                                                      

                    

                                  5.MĘSKIE CIĘCIE

 


Włosy krótsze po bokach i z tyłu głowy,a dłuższe na górzez przedziałkiem po środku lub boku to klasyczna męska fryzura. Jej fanem był Leonardo DiCaprio przed swoją pamiętną rolą w Titanicu, David Beckham na pocątku piłkarskiej kariery oraz Tom Cruise. Obecnie noszą ją Zachary Quinto, Michael Pitt i Zayn Malik z One Direction. Ta sama fryzura,ale w nowym wydaniu? Wystarczy zrezygnować z przedziałka i postawić dłuższe włosy.


           
                                 Życzę wszystkim miłych snów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz