wtorek, 28 stycznia 2014

dieta cud- sex i głód :))

Dzisiejszy artykuł poświęcę na nasze ciało (wygląd zewnętrzny).
Pomimo,iż wiele z nas ma idealną figurę,to i tak narzekamy.Wymienię kilka przykładów diet. Sama zawsze byłam temu przeciwna i uznawałam za idiotyzm,ale teraz mimo,że każdy mówi ,iż dobrze wyglądam i jestem szczupła sama chcę przejść na dietę podczas ferii. Ważę 52 kg przy 166 cm xD
Moim zdaniem to dużo i chcę to zmienić.
Coraz częściej widzimy jak chłopacy opychają się wysokokalorycznymi smakołykami po to aby była najpierw ''MASA potem RZEŹBA '' :)
A więc ten tego :

1.O NISKIEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU
około 20% wszystkich kalorii pochodzi z tłuszczu, 60% z węglowodanów i 20% z białka. Dieta opiera się na produktach pełnoziarnistych, owocach i warzywach oraz minimalizuje spożycie tłustych mięs, orzechów i innych produktów o wysokiej zawartości tłuszczu.

2.O NISKIEJ ZAWARTOŚCI WĘGLOWODANÓW
10% wszystkich kalorii pochodzi z węglowodanów, 30% z białka i 60% z tłuszczu. Dieta zmniejsza spożycie węglowodanów, w tym pieczywa, ryżu, makaronu, ziemniaków, warzyw bogatych w skrobię, a zwiększa spożycie wołowiny, ryb, drobiu, jaj, serów i niektórych warzyw i owoców.

3.O NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM
40% wszystkich kalorii pochodzi z węglowodanów, 40% z tłuszczu i 20% z białka. Dieta opiera się na produktach pełnoziarnistych (płatki owsiane i brązowy ryż), mięsie o niskiej zawartości tłuszczu (ryby), owocach i warzywach, roślinach strączkowych i zdrowych tłuszczach z oliwy z oliwek i nasion. Unika wysoko przetworzonych słodyczy i przekąsek.

UWAGA!!
Unikaj diety, która poważnie ogranicza jakikolwiek główny składnik odżywczy. Jedz jak najmniej wysoko przetworzonych węglowodanów (takich jak białe pieczywo, biały ryż, gotowe płatki śniadaniowe), niskotłuszczowych przekąsek i skoncentrowanych cukrów.
W komentarzu do tych badań profesor Marion Nestle stwierdza, że długotrwałe badania osób stosujących diety w realnym świecie (uczestnicy bostońskiego eksperymentu spożywali wyłącznie posiłki dostarczone przez badających) wskazują na niewielkie różnice w efektywności utraty i utrzymania wagi, a klucz do sukcesu jest prosty - jedz mniej.

A tutaj macie kilka propozycji na ćwiczenia :
1. NA TYŁEK
*SQUATS -przysiady :)

2.NA BRZUCH


3.NA UDA

4.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz