czwartek, 26 lutego 2015

Pedicureeee

Hej Wszystkim :*
 Naprawdę bardzo Was przepraszam za swoją dość długą nieobecność,ale jeśli mam być szczera to po prostu nie miałam głowy do wstawiania czegokolwiek ,a przede wszystkim czasu ;x Jednak postaram się dodawać coś nowego mniej więcej regularnie :) Jeszcze raz Was mocniutko przepraszam !! :**
Z racji,że kiedyś dodałam post dzisiaj chciałabym omówić pedicure :) Mam nadzieję,że post okaże się przydatny xd Zatem do dzieła!! :)

1.PEDICURE 
Tak dla jasności,jest to  zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp.Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru, który koloryzuje paznokieć i nie tylko. U rąk robiony jest manicure. Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.
  • Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.
  • Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Pedicure leczniczy zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.
  • Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych.
2.PEDICURE KOSMETYCZNY

 
 


3.PEDICURE LECZNICZY 

 

4.PEDICURE HYBRYDOWY
  
Pedicure hybrydowy to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure podstawowym rozszerzony o pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Lakier nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie.Pedicure hybrydowy idealny jest na dłuższe wyjazdy, ale także świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu. Stopy wyglądają świeżo i perfekcyjnie prze długi okres.Cena takiego zabiegu wynosi ok. 80 zł 


Znalezione obrazy dla zapytania pedicure hybrydowy cena
                               
Chętnie wysłucham waszych pomysłów na kolejny post :)
Dobranoc
xoxo ;****
                                      

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz